Filtreeri postitusi

RS Aero BOOTCAMP Hara 22.07 - 25.07

Oled oodatud Hara-sse, kus toimub kauaoodatud RS AERO BOOTCAMP! Selle laagri märksõnadeks on mõnus seltskond, läbimõeldud kava ja suurepärased treenerid, kes moodustavad täiusliku tugisüsteemi, et aidata sul oma purjetamisoskusi oluliselt täiustada.

RS AERO BOOTCAMP ei ole lihtsalt treeninglaager – see on koht, kus õpitakse eesmärke seadma ja neid südikalt ellu viima. Siin saad tegeleda just sellega, mis pakub sulle kõige rohkem rõõmu ja rahulolu!

Ära maga maha võimalust muuta see aasta oma elu ägedaimaks! Liitu meiega ja alusta oma purjetamisteekonda, mis viib sind uute kõrgusteni!

Registreeru SIIN!


Loe lisaks

Tule meie pardale!

Meil on suurepäraseid uudiseid kõigile purjetamishuvilistele!  Nüüdsest saad liituda meie uue uudiskirjaga ja olla esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja viimastest purjetamisuudistest.

Loe lisaks

Tormilinnu Regati tagasivaade

Nädalavahetusel Hara sadamas toimunud Tormilinnu Regatt tõi kokku suure hulga RS Tera, Optimist ja Zoom8 purjetajaid. Esimene päev tervitas noori purjetajaid tormiste ja tuuliste oludega, mis panid proovile nii nende füüsilise vastupidavuse kui ka vaimse jõu. Teisel päeval muutusid tingimused veidi leebemaks, kuid keerutav tuul jätkas osalejate võimete testimist.
Loe lisaks

Tule ja osale Tormilinnu Regatil!

Kas oled valmis seiklusteks? Tule ja osale 29.–30. juunil 2024 toimuval Tormilinnu Regatil! See on ideaalne võimalus kõigile purjetamishuvilistele, olenemata vanusest ja kogemusest.
Loe lisaks

Arhiiv